Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

PAIH Forum Biznesu

Kolejne PAIH Forum Biznesu już za dwa tygodnie. Święto polskiej przedsiębiorczości powróci po raz kolejny na PGE Narodowy w Warszawie w dniach 4-5 października. Rejestracja na Forum cały czas trwa.

Podczas PAIH Forum Biznesu uczestnicy będą mogli porozmawiać o międzynarodowej ekspansji swojego biznesu z ekspertami Agencji z 56 Zagranicznych Biur Handlowych, którzy na czas wydarzenia przybędą do Warszawy ze wszystkich stron świata. Na przedsiębiorców z sektora MŚP oraz przedstawicieli instytucji czekać będzie aż 70 wydarzeń towarzyszących – prelekcji, paneli dyskusyjnych i warsztatów, które odbywać się będą przez dwa dni, na 11 scenach. Spotkania poprowadzą specjaliści ze świata biznesu, a także eksperci w dziedzinach takich jak m.in. marketing, e-commerce czy rozwój osobisty.

Udział w wydarzeniu to jedyna w roku możliwość rozmowy ze wszystkimi przedstawicielami Agencji w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników będą także prelegenci występujący podczas PAIH Forum Biznesu. Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do wymiany doświadczeń, uzyskania kompleksowej wiedzy o eksporcie i nawiązania wielu nowych relacji biznesowych.

PAIH Forum Biznesu odbędzie się w tym roku po raz czwarty. Poprzednie edycje przyciągnęły tysiące uczestników – polskich przedsiębiorców, a także przedstawicieli instytucji i samorządów. Tegoroczne wydarzenie odbywa się pod hasłem „Tu zaczyna się eksport”. Przedsiębiorcy chcący wziąć udział w PAIH Forum Biznesu mogą zarejestrować się na stronie paihforumbiznesu.gov.pl.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Partnerem Strategicznym jest Polski Fundusz Rozwoju a Partnerami Głównymi: Polska Strefa Inwestycji, Kamiennogórska SSE, Wałbrzyska SSE, Krakowski Park Technologiczny, Legnicka SSE, Pomorska SSE, Warmińsko-Mazurska SSE, Łódzka SSE, SSE „Starachowice”, SSE Euro-Park Mielec, Słupecka SSE, Tarnobrzeska SSE EURO-PARK WISŁOSAN, Kostrzyńsko-Słubicka SSE, Suwalska SSE i Katowicka SSE.