Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

Obowiązki w zakresie cen transferowych za 2022 r.

Dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki Tomasz Hanzel oraz firma doradcza WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy zapraszają  na webinar pn. „Jak przygotować się na właściwe wypełnienie obowiązków w zakresie cen transferowych za 2022 r. – najistotniejsze zmiany, ryzyka i wyzwania”, który odbędzie się w dniu 23 sierpnia br., w godz. 10.00 – 11.30 na platformie ClickMeeting.

Wraz z ubiegłym rokiem weszły w życie liczne zmiany mające wpływ na obowiązki przedsiębiorstw w zakresie cen transferowych obejmujące swym zakresem zagadnienia związane z dokumentacją lokalną cen transferowych, a także zawartość, sposób i terminy składania informacji o cenach transferowych. W związku ze skróceniem terminów na sporządzenie dokumentacji cen transferowych oraz na złożenie informacji o cenach transferowych (w ubiegłych latach terminy te były wydłużone w związku z epidemią Covid-19), już teraz warto zapoznać się z najistotniejszymi zmianami w obszarze cen transferowych. Znajomość kluczowych kwestii związanych z cenami transferowymi mającymi zastosowanie od 2022 r. pozwoli Państwa firmie na właściwe wypełnienie obowiązków w tym zakresie oraz przybliży Państwu tematykę nowych preferencji i ułatwień dostępnych dla podatników, a także uwrażliwi na ryzyka wiążące się z kontrolami podatkowymi w obszarze cen transferowych.

Tematyka webinarium dedykowana jest dyrektorom finansowym, głównym księgowym, menedżerom odpowiedzialnym za działy podatkowe i księgowe.

 

Aby dokonać rejestracji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy –  „zarezerwuj miejsce” lub „formularz rejestracyjny” zamieszczony w załączniku.

W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy:

Katarzyna Mazurek
Dyrektor zarządzający
tel. +48 575 488 115
katarzyna.mazurek@wpw-doradztwo.pl