Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

Redkom Develompent inwestuje w Opolu

Dwie inwestycje firmy Redkom Develompent w Opolu oraz Chrząstowicach dostarczą na opolskim rynku nieruchomości kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych. Będą to nowoczesne  powierzchnie handlowych,  magazynowych a także produkcyjnych.

Pierwszy obiekt to nowoczesny obiekt typu retail park realizowany w Opolu przy Ozimskiej.  Przebudowywane centrum handlowe będzie wyjątkowym punktem na mapie regionu, łączącym funkcję handlową, kulturalną i rozrywkową. Ozimska Park wpisuje się w trend rewitalizacji starych i nieefektywnych już konceptów handlowych.  W Ozimska Park zaprojektowano przestrzeń dla sklepów, usług czy gastronomii. Całkowita powierzchnia najmu po przebudowie wyniesie ok. 18 000 mkw.

Opole, ul. Ozimska

REDKOM Park Opole

Drugi obiekt to nowoczesna hala magazynowa – „Logistic Park Opole” . Obiekt jest realizowany w Chrząstowicach koło Opola.  Atutem lokalizacji jest nie tylko potencjał logistyczny (bliskość dróg krajowych, autostrady czy też dużych ośrodków miejskich takich jak Katowice, Wrocław, Opole), ale także potencjał montażowo-przemysłowy. Inwestycja będzie zaopatrzona w fotowoltaikę oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Powierzchnia obiektu ma wynieść 23 740 mkw. z czego powierzchnia magazynowa to 22 865 mkw. Otwarcie planowane jest w czwartym kwartale 2024.

Logistic Park Opole

Logistic Park Opole

Logistic Park Opole

Logistic Park Opole

 

 

Więcej o inwestycji na stronie : https://redkomdevelopment.com/