Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

Udział OCRG w Automotive CEE Day

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki zaprasza na swoje stanowisko podczas targów Automotive CEE Day w dniach 28029 marca 2019, które odbędą się w CWK w Opolu.

Automotive CEE Day to jedno z najważniejszych spotkań B2B w Europie Środkowo-Wschodniej. Głównym atutem wydarzenia, docenianym przez uczestników dotychczasowych edycji, jest unikatowa interaktywna platforma umawiania spotkań B2B pomiędzy zainteresowanymi firmami. Dzięki temu uczestnicy samodzielnie budują harmonogram spotkań i precyzyjnie dobierają partnerów do rozmów.

Podobnie jak w poprzedniej edycji potencjalni inwestorzy zagraniczni będą mogli nie tylko spotkać się z dostawcami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, ale także uzyskać informację o możliwościach inwestycyjnych na Opolszczyźnie. Branża motoryzacyjna należy do najczęściej inwestującej na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która zasięgiem działania obejmuje także połowę Opolszczyzny. Dotychczas firmy z branży automotive zainwestowały tu ponad 15 mld zł, dzięki czemu stworzono ponad 25 tys. miejsc pracy.

 

Więcej na temat targów na stronie: http://www.automotiveceeday.eu/pl/