Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

Menadżer Lewandowskiego poprowadzi warsztaty w Kluczborku.

Piłkarski mistrz Polski i menadżer gwiazd sportu Cezary Kucharski poprowadzi rozmowę motywacyjną dla przedsiębiorców w Kluczborku. W tym samym czasie na stadionie MKS-u Kluczbork rozgrywany będzie IV Turniej Piłki Nożnej Opolskich Firm o Puchar Marszałka Woj. Opolskiego.

„Ja czy my? Skuteczny team w sporcie i w biznesie” – to tytuł tej rozmowy motywacyjnej. Odbędzie się ona podczas warsztatów skierowanych do właścicieli i menadżerów firm, organizowanych przez podległe samorządowi województwa Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, 16 września na stadionie MKS-u w Kluczborku, równolegle z turniejem piłkarskim.

Kucharski, dziś menedżer m.in. Roberta Lewandowskiego, wcześniej reprezentant Polski i zawodnik Legii Warszawa, z którą zdobywał Mistrzostwo Polski i Puchar Ligi, grał też m.in. w hiszpańskim Realu Sporting de Gijón, Iraklisie Saloniki czy Stomilu Olsztyn. Po zakończeniu kariery sportowej, co ogłosił w 2006 roku, został właścicielem serwisu internetowego i licencjonowanym menadżerem piłkarskim. Reprezentuje m.in. Michała Kucharczyka, Michała Żyro, Krystiana Bielika, Mateusza Wieteskę i właśnie polską futbolową supergwiazdę – Roberta Lewandowskiego. Czy zdradzi, jakie kluby interesowały się czy interesują popularnym „Lewym” – zobaczymy 😉

Cezary Kucharski będzie jednym z ekspertów na warsztatach w Kluczborku. Drugim będzie Maciej Sasin – trener, coach, konsultant rozwoju organizacji, który pracował m.in. w grupie dilerskiej Audi. Podczas swojego warsztatu, zatytułowanego „Zarządzanie organizacją przez pryzmat budowania zaangażowania pracowników”, Sasin podpowie np. jak sprawić, by pracownicy dawali z siebie więcej oraz jakie są dobre praktyki w budowaniu zaangażowania pracowników.

W turnieju piłkarskim, który odbywać się będzie już czwarty rok z rzędu, weźmie udział 20 drużyn firmowych z całego regionu. – Zainteresowanie turniejem, jak co roku, było bardzo duże. Musieliśmy ograniczyć liczbę drużyn do dwudziestu, by móc sprawnie organizacyjnie przeprowadzić to wydarzenie. Decydowała kolejność zgłoszeń – mówi Magdalena Możdżeń, zastępca kierownika działającego w OCRG Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera.

Nie ma milszego widoku dla marszałka województwa, który z wykształcenia jest trenerem piłki nożnej, niż zobaczyć, że tyle osób w regionie chce grać w piłkę – mówił podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła.

Tytułu podczas tych zawodów bronić będzie drużyna Chespy z Krapkowic, którą z pewnością pokonać spróbuje drugi w ub. roku zespół Narzędziowni Pszenica. Prócz tego swoje drużyny wystawiają w turnieju m.in. Grupa Azoty ZAK SA, Marcegaglia, Neapco, Browar Namysłów, Multiserwis, Adamietz, IFA Rotorion, FM Logistic czy Kelvion.

Zakończono już przyjmowanie zgłoszeń drużyn piłkarskich. Do 8 września przyjmowane są natomiast na adres m.moj@ocrg.opolskie.pl zgłoszenia na warsztaty.