Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

Praca w COIE

Uwaga! Jest praca do wzięcia w najlepszym w kraju opolskim Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działającym w ramach OCRG!

Od osób zainteresowanych wymagamy: wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, handel zagraniczny, stosunki międzynarodowe, informatyka lub geodezja); prawo jazdy kategorii B i biegłej lub bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Znajomość drugiego języka obcego, np. niemieckiego czy francuskiego, będzie dodatkowym atutem!
Kandydaci na to stanowisko powinni też:
– mieć wiedzę nt. sytuacji społeczno–gospodarczej woj. opolskiego
– wykazać się znajomością funkcjonowania systemu kształcenia zawodowego w Polsce
– znajomością aktualnych zagadnień gospodarczych – krajowych i międzynarodowych
– znajomością zagadnień związanych z projektami współfinansowanymi ze środków UE
– mieć dobre rozeznanie w specyfice i układzie branżowym firm z terenu województwa opolskiego
– móc wykazać się umiejętnością obsługi komputera (pakiet oprogramowania biurowego, internet, poczta elektroniczna, sprawna obsługa baz danych.

Do obowiązków osoby, którą chcemy zatrudnić, należeć będzie m.in.: organizacja przedsięwzięć (seminariów, warsztatów, konferencji, spotkań) z udziałem przedsiębiorców; organizacja wizyt studyjnych i szkoleń z udziałem przedsiębiorców; inicjowanie kontaktów z firmami czy organizowanie warsztatów dla dyrektorów szkół zawodowych, nauczycieli odpowiedzialnych za współpracę z przedsiębiorstwami, uczniów szkół zawodowych, kadry zarządzającej i dyrektorów HR opolskich firm.

Zapraszamy! Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 24 kwietnia. Prosimy o przesyłanie CV uwzględniającego dokładny przebieg kariery zawodowej oraz listu motywacyjnego na adres: i.olender@ocrg.opolskie.pl

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie mieć pracę w pełnym wymiarze godzin w ramach zastępstwa z umową do 30 czerwca 2018 r. Gwarantujemy pracę w profesjonalnym zespole, gdzie panuje przyjazna, twórcza atmosfera!