Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

Podatki 2020

Przełom 2019 i 2020 r. to okres, w którym wchodzą w życie liczne zmiany legislacyjne w obszarze podatku VAT oraz podatków dochodowych. W dużej mierze zmiany nakładają na firmy szereg nowych obowiązków, za których nieprzestrzeganie przewidziano sankcje. Spotkanie poprowadzi kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy. Zapraszamy na Śniadanie Biznesowe pn. „Podatki 2020”, które odbędzie się 20 listopada br. w godzinach 9.30 – 13.30 w Hotelu DeSilva Premium w Opolu, ul. Powolnego 10.

Podczas spotkania eksperci WPW podzielą się z Państwem pierwszymi doświadczeniami i obserwacjami z zakresu stosowania nowych przepisów. Dodatkowo, trenerzy opowiedzą Państwu o tym, jakie postanowienia warto zawrzeć w umowach z kontrahentami oraz jakie działania z zakresu compliance podjąć, aby zabezpieczyć Państwa organizacje przed ryzykiem sankcji wynikających z naruszenia przepisów o białej liście podatników i mechanizmie płatności podzielonej.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest bezpłatny dla dwóch pierwszych osób z jednej firmy. Prosimy o nieprzekazywanie zaproszeń innym osobom bez konsultacji z organizatorem.

W przypadku zainteresowania udziałem w spotkaniu, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się pod podanym linkiem: http://bit.ly/podatki2020opole