Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

Delegacja z Fujian i rozmowy kooperacyjne

 

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Rolanda Wrzeciono, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z firmami z Chin. Przedstawiciele Prowincji Fujian przebywać będą w Opolu w związku z planowanym rozpoczęciem nowej inwestycji – Centrum Badawczego Półprzewodników firmy HONGBO.

Na spotkanie zapraszamy do Opola w dn. 13.09.2019 r. do sali „Orła Białego” CSK Ostrówek Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, ul. Piastowska 14. na godz. 15:30.

Po części oficjalnej, odbędą się rozmowy kooperacyjne, dzięki którym będzie można nawiązać bezpośrednie kontakty z firmami. Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele chińskich firm budowlanych (producenci plandek i materiałów tekstylnych używanych do produktów zewnętrznych i odzieży ochronnej, firmy kamieniarskie), inwestycyjnych, deweloperzy, producent maszyn budowlanych (ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe, sprzęt do robót ziemnych oraz części i podzespoły), producent produktów ogrodowych, przedstawiciele centrów wystawienniczych oraz sieć supermarketów. 

Podczas trwania rozmów indywidualnych z firmami zapewniamy pomoc tłumaczy polsko-chińskich.

Chętnych do udziału w wydarzeniu prosimy o zgłoszenia na adres: invest@ocrg.opolskie.pl do dn. 9.09.2019