Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

Mentoring Biznesowy

Rusza III edycja Opolskiego Programu Mentoringu Biznesowego.

Dziesięciu znanych prezesów i dyrektorów firm podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami. Roli mentorów podjęli się dyrektorzy, prezesi i założyciele firm, a po raz pierwszy włączyły się w to przedsięwzięcie Agata Duliniec, prezes zarządu firmy GNIOTPOL Trailers; Kornelia Tomala, członek zarządu i dyrektor ds. eksportu firmy Multiserwis i Katarzyna Rudzińska, dyrektor ds. personalnych Zakładów Produkcyjnych NUTRICIA.

Podopiecznymi mentorów, czyli mentee, mogą zostać osoby, która mają status młodego przedsiębiorcy, zarządzającego firmą mikro, małą lub średnią, zarejestrowaną na terenie województwa opolskiego, działającą na rynku nie dłużej niż 5 lat.

W ramach programu odbędzie się minimum po pięć spotkań mentora z mentee, szkolenia i warsztaty integracyjne dla młodych przedsiębiorców prowadzonych przez ekspertów, kierowane do nich doradztwo prawne, networking, spotkania służące wymianie doświadczeń podopiecznych projektu oraz spotkania konsultacyjne dla mentorów.

Pomysłodawcą Programu Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego jest Loża Opolska BCC, a wspierają go Opolska Izba Gospodarcza, Izba Gospodarcza „Śląsk” oraz Izba Rzemieślnicza w Opolu. Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki koordynuje projekt i pełni w nim obsługę organizacyjną.

W załączeniu przesyłamy pełne dossier mentorów oferujących swój czas i doświadczenie początkującym przedsiębiorcom wraz z regulaminem Programu oraz formularzem zgłoszeniowym. Zgłoszenia zainteresowanych młodych przedsiębiorców przyjmujemy do dnia 12 kwietnia br. mailowo na adres: j.maczko@ocrg.opolskie.pl  bądź osobiście w siedzibie Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, ul. Krakowska 38, p. 3.6 IIIp, Opole. Udział w programie jest bezpłatny.

 

Formularz zgłoszeniowy

mentoring biznesowy III edycja INFORMACJA PRASOWA

Mentorzy Biznesowi 2019_Dossier

Regulamin PMB 2019