Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

Innpact wynegocjuje ceny energii

Spośród czterech firm opolscy przedsiębiorcy wybierali pośrednika, który będzie w ich imieniu negocjować ceny dostaw prądu i gazu na 2020 r. w ramach tworzonej właśnie grupy zakupowej. Udział w takiej grupie to dla firm szansa na duże oszczędności na opłatach za prąd i gaz.

Grupę zakupową na rok 2020 współtworzyć będą, tak jak w latach ubiegłych, firmy zorganizowane przez podlegające samorządowi województwa Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki (OCRG) oraz Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną (WSSE) Invest Park.

potkanie przedstawicieli ponad 50 firm z woj. opolskiego zainteresowanych przystąpieniem do grupy zakupowej prądu i gazu na rok 2020 odbyło się w Opolu. Przedsiębiorcy wysłuchali prezentacji czterech firm, które chciały w ich imieniu negocjować ceny z dostawcami, a następnie zagłosowali na jedną z nich za pomocą specjalnej ankiety. Większością głosów wybrana została firma INNPACT z Wrocławia, która ceny prądu dla opolskich przedsiębiorców, zrzeszających się w grupy zakupowe za sprawą działań istniejącego w OCRG Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, negocjuje już od 4 lat.

Ile opolskich firm przystąpi do grupy zakupowej energii i gazu na rok 2020 – to będzie wiadomo pod koniec marca. Do 8 marca deklaracje chęci przystąpienia do grupy mają złożyć firmy zainteresowane zakupem w taki sposób gazu. Deklaracje dotyczące przystąpienia do grupy zakupowej energii do firmy INNPACT trzeba wysyłać do 26 marca.

– Pomoc w organizowaniu grup zakupowych to jedno z tych działań naszej jednostki, jaką jest Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, które mają służyć wypracowaniu dodatkowych korzyści dla firm. Mamy nadzieję, że takie właśnie wsparcie tworzy przyjazny klimat dla przedsiębiorców w regionie – podkreśla marszałek województwa opolskiego Andrzeja Buła.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:

Piotr Regeńczuk
tel. stac. +48 77 4033648
p.regenczuk@ocrg.opolskie.pl

lub

Paweł Durkiewicz – opiekuna woj. opolskiego z firmy INNPACT
Dyrektor Handlowy
tel. kom. +48 504 293 815
tel. stac. +48 71 349 58 50
e-mail: p.durkiewicz@innpact.pl