Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

Antoni Piechniczek – spotkanie w Kluczborku

Warsztatach pn. „Błąd warunkiem procesu uczenia, czyli porażka na drodze do sukcesu”, które odbędą się  15 września br. o godz. 10.30  w Kluczborku  (teren Kampusu „Stobrawa”, ul. Sportowa 7) podczas V turnieju piłki nożnej opolskich firm o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego. Partnerem wydarzenia jest Opolska Izba Gospodarcza. Podczas warsztatów porozmawiamy o strachu, instynkcie samozachowawczym, wybaczaniu oraz porażkach.

Moderatorem pierwszej części spotkania będzie Krzysztof Kras – trener, inspirator, ceniony mówca, doradca wielu firm, animator z bogatym doświadczeniem w treningach dla biznesu. W drugiej części porozmawiamy z kolei o zdolności podnoszenia się z kryzysu w życiu, sporcie i biznesie widzianej oczami Antoniego Piechniczka – jednego z największych autorytetów polskiego futbolu. Szczegółowy program warsztatów przesyłamy w załączeniu. Warsztaty potrwają do ok. godz.13.00.  Po spotkaniu warsztatowym zapraszamy Państwa na półfinały oraz finał Turnieju, a także na piłkarską biesiadę przy grillu.

Serdecznie zachęcamy do udziału w warsztatach. Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do dnia 7 września br., na adres: invest@ocrg.opolskie.pl. Udział w warsztatach jest bezpłatny. W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

warsztaty 15.09.18 Kluczbork – program