Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

Stefanini zatrudnia w Opolu

Stefanini, firma z kapitałem brazylijskim rozpoczęła rekrutację do swojego nowego biura w Opolu. Wymagane są przede wszystkim umiejętności informatyczne oraz znajomość języka niemieckiego.

Firma Stefanini powstała w Brazylii w 1987 roku. Obecnie działa w 39 krajach zatrudniając ponad 22 000 pracowników na całym świecie. Oferta biznesowa Stefanini dotyczy nowoczesnych usług świadczonych na zasadzie ITO (Information Technology Outsourcing/Offshoring), w tym, m.in. wsparcie techniczne IT w 35 językach świata, rozwój aplikacji, konfiguracja systemów IT oraz doradztwo w zakresie ERP/SAP.

Stefanini Polska działa od 2011 r.,  zwłaszcza w obszarze usług wsparcia technicznego IT/helpdesk IT, field support, które firma dostarcza w kilkunastu językach obcych, w tym m.in. we: francuskim, niemieckim, czeskim, włoskim, holenderskim, a nawet słoweńskim, litewskim, szwedzkim czy też norweskim. Siedziba główna mieści się w São Paulo, Brazylia, centrala w Europie w Brukseli. Polsce istnieją dwa oddziały: Kraków oraz Opole.

Wszystkie aktualnie otwarte rekrutacje opublikowane są na stronie https://stefanini.com/en/careers/  – można również wysłać aplikację na email: jobspl@stefanini.com .