Numer telefonu: +48 77 40 33 645 - 648

Zapraszamy na spotkanie z chińskimi firmami!

Prezesi i wiceprezesi dziesięciu dużych, chińskich firm produkcyjnych będą gościć 20 marca w Opolu w ramach misji gospodarczej. Opolskich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z Państwem Środka zapraszamy na spotkanie z gośćmi z Chin do opolskiego urzędu marszałkowskiego.

Spotkanie odbędzie się 20 marca w sali Orła Białego w opolskim urzędzie marszałkowskim na Ostrówku (ul. Piastowska 14). Potrwa od godz. 9:45 do godziny 11:15.

Chińskie firmy, które przyjadą do Opola do duże spółki, niejednokrotnie notowane na giełdzie. Działają w obszarze produkcji szyb, opon, felg do samochodów ciężarowych, produktów z granitu, produkcji oprogramowania, grafik komputerowych i animacji, a także  budownictwa i funduszy inwestycyjnych. Reprezentowane będą przez prezesów lub wiceprezesów zarządzających.

– W przypadku wielu z tych firm będzie to ich pierwsza wizyta w Polsce. Ma ona charakter zapoznawczy – wyjaśnia Piotr Regeńczuk z Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działającego przy OCRG. – W razie dalszych pytań co do goszczących na Opolszczyźnie firm zapraszam do kontaktu – dodaje.

Pytania można przesyłać na adres: p.regenczuk@ocrg.opolskie.pl lub dzwoniąc na numer (77) 40 33 648.

Poniedziałkowe spotkanie na Ostrówku organizują: Zarząd Województwa Opolskiego, Gubernator Prowincji Fujian oraz dyrekcja Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki. – Zapraszamy na nie serdecznie. Może ono stać się szansą na nowe kontakty biznesowe dające korzyść opolskim przedsiębiorcom – zaznacza dyrektor OCRG Roland Wrzeciono.

Zainteresowanych udziałem uprzejmie prosimy też o potwierdzenie obecności na e-mail: p.regenczuk@ocrg.opolskie.pl